«Невисокого зросту, а відхопив таку модель»: Тільки подивіться на дружину коміка Ігоря Ласточкіна. А виглядають красиво!

Цього невеличкого на зріст харизматичного телеведучого в Україні знає кожна собака, а незвичайний голос допоміг йому добитися визнання публіки, передає джерело.

Свою кар’єру Ігор Ласточкін розпочав з гри в КВН, і доволі швидко пробився на телебачення. Певний період працював на російському медіапросторі, а уже згодом перебрався в Україну. Тут Ігор виступає в ролі наставника та капітана команди на “Лізі Сміху”, а також веде програму “Розсміши коміка” на запрошення Володимира Зеленського. Ласточкін зізнається, що прагне удосконалювати свої навички і навіть мріє знятися у кіно або стати продюсером.

 

Комік задоволений не тільки своєю кар’єрою, але й особистим життям, котре склалося саме так як і мріяв. Не дивлячись на невисокий зріст Ігор завжди користувався популярністю серед жінок. Не дивно, що його знайомство з Анною Португаловою плавно переросло в роман, а згодом у міцний шлюб.

3 червня 2011 року відбулося весілля Ігоря Ласточкіна і Анни Португалової. Дружина актора часто виступає разом з ним на сцені. Члени команди “Днепр” не заперечують проти участі такого сімейного «тандему» в виступах, а публіка не здогадується, що ця темноволоса красуня дружина Ігоря. Через три роки подружнього життя у молодої пари народився спадкоємець Радмір.

В одному з інтерв’ю представникам ЗМІ шоумен зізнався, що його сім’я живе на два міста: дружина з дитиною перебуває в місті Кам’янське (колишній Дніпродзержинськ), а сам актор тим часом працює в Києві. На даний час Ігор проводить мало часу з сім’єю.

Проте чоловік впевнений, що дружина повністю розуміє його прагнення до професійного розвитку. Постійна поява на екрані зробила Ласточкіна популярним. Син Ігоря частіше бачить батька по телевізору, ніж наживо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline