Що не варто робити на День Святого Валентина

На носі вже День всіх закоханих і багато хто вже підшукує хороші рецепти для романтичної вечері, а дехто робить добірки романтичних фільмів. Однак, щоб цей день ніщо не затьмарило, краще відмовитися від деяких речей і дій.

Наприклад:

  1. Не варто кардинально змінювати свій зовнішній вигляд тільки через свята. Робити нову стрижку, фарбуватися в зовсім інший колір волосся, купувати невластиві вам речі або ж робити кричущий макіяж – не потрібно. Ви будете милі і кохані для вашої половинки і в піжамі з чашкою чаю.
  2. Не варто експериментувати з еротичною білизною, якщо ви ніколи не пробували її одягати. В крайньому випадку, краще дізнатись, чи подобається таке коханому.
  3. Також на День святого Валентина не потрібно надягати нове, тільки що куплене взуття. Всі думки будуть не з коханим, а в ногах або в найближчому кафе. Раптом молодий чоловік захотів подарувати вам квест містом!
  4. Не потрібно старатися з алкоголем. Келих вина – так, десять – перебір. Навіть, якщо ви нервуєте або в поганому настрої – випийте м’ятного чаю.
  5. Не перевіряйте сторінку в соцмережі свого улюбленого і вже тим більше, не лізьте на сторінку «колишнього».
  6. Якщо у вас немає пари, то не варто проводити цей день на самоті. Організуйте дівич-вечір, підіть до кіно або театру, влаштуйте домашній кіносеанс.
  7. Не варто «одягатися» в їжу. Наприклад, викладати на своє тіло роли або фрукти. Це привертає далеко не всіх.

Нагадаємо, стартує підготовка до Дня Святого Валентина, який зазвичай відзначають 14 лютого. Невід’ємним атрибутом цього романтичного свята є валентинка – листівка або ж прикраса. Ми пропонуємо вам варіанти, як зробити валентинку своїми руками з дітьми. Адже всі діти люблять робити всілякі вироби.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline