“Зґвалтуємо твою сестру…”: Колишній в’язень ДНР розповів про не людські знущання

Боєць батальйону «Азов» Євген Чуднецов з Макіївки згадав, як над ним знущалися бойовики під час його перебування в полоні «ДНР». Про те, що було найстрашнішим, військовий розповів в інтерв’ю «Гордону», передає  Корупція.Інфо.

28-річний Євген Чуднецов запевняє, що найстрашніше – не фізичний тиск, а моральний.

«Найстрашніше – не фізичний, а моральний тиск, коли родичам погрожують. Сепары мені говорили: «Зараз, падла, поїдемо і твою сестру згвалтуємо». За себе, звичайно, теж переживав. Я ж з добробата, з «Азова», та ще місцевий з Макіївки. Це для них взагалі червона ганчірка», – сказав він.

«Через що я перший раз там, в Дебальцеве, отримав? Приходить з комендатури здоровань, мізки промиває: ось, мовляв, у нас на Донбасі тільки місцеві воюють – шахтарі та заводчани. Ну я ляпнув: «А ось цей бурят – місцевий шахтар чи заводчанин?» і відразу отримав. Він мені кричить: «Що за беззаконня, хто вас сюди кликав?» Я відповів: «Ти мені, місцевому з Макіївки, розповідати про беззаконня будеш?» Привів йому пару випадків. Наприклад, коли п’яні «ополченці» не хотіли платити таксистові, витягли його, дали по морді, а під машину гранату закинули», – додав Євген Чуднецов.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline