Бригади ЗСУ на Донбасі найближчим часом змінять інші підрозділи — Порошенко

Задіяні в АТО на Донбасі бригади ЗСУ найближчим часом змінять інші підрозділи.

Президент України Петро Порошенко заявив про швидку ротацію беруть участь в антитерористичній операції на Донбасі підрозділів Збройних сил України, передає my-world.in.ua

Як повідомляє в неділю прес-служба глави Української держави, в ході відвідування в Авдіївці (Донецька обл.) розташування 72-ї окремої механізованої бригади ЗСУ президент зазначив, що найближчим часом підрозділу повернуться в місця своєї постійної дислокації на Волині, у Білій Церкві (Київська обл.), Чугуєві (Харківська обл.), Сєвєродонецьку (Луганська обл.). «На вашу заміну приходять інші бригади, які будуть міцно тримати ваші позиції», — цитує П. Порошенко прес-служба.

   

 

Він також заявив, що українська армія повністю змінилася за три роки, а українські воїни є гарантами незалежності Української держави.

«Я хочу сказати, що українська армія кардинально змінилася. Ми маємо інше речове забезпечення, харчове забезпечення», — сказав глава держави.

«Але не тільки це становить силу українського війська. В першу чергу — це український воїн. Воїн, який воює за свою землю, не віддаючи жодного клаптика ворогові. Воїн, проти якого виявилися неефективними російська пропаганда і технології гібридної війни. Воїн, який демонструє найкращі приклади вірності присязі, мужності і героїзму», — підкреслив П. Порошенко.

Президент подякував військовослужбовцям 72-ї, 14-ї, 92-й, 53-й бригад ВСУ за блискуче виконання поставлених їм, а також міністром оборони, завдань і передав сертифікати для преміювання кращих військових бригади.

«Ви є гарантами незалежності нашої держави. Вам сьогодні вірить український народ. Вас боїться ворог», — сказав глава держави і висловив упевненість, що ця висока планка українського воїнства буде збережена.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline