Велика пожежа біля Москви: вибухають автомобілі

Поблизу столиці Росії Москві сталося займання у торговому центрі «Сіндіка», який розташовується на північному заході Московської кільцевої автомобільної дороги поблизу Строгіно. Загальна площа осередків пожежі вже складає 55 тисяч квадратних метрів, з яких 50 квадратних метрів – площа загоряння на покрівлі.

Як повідомляє my-world.in.ua, з трогового центру вже евакуйовано 3 тисячі осіб, оскільки існує загроза обвалення конструкції будівлі.

За іформацією РБК, пожежі присвоєно третій рівень складності.

Працівників центру, які хочуть туди пройти, аби врятувати своє майно, не пропускають поліцейські.
На місці працюють 79 рятувальників з Москви та Московської області, а також 21 одиниця техніки. Крім того, до гасіння пожежі залучено два гелікоптери Ка-32.

За попередніми даними, пожежа сталася на підземній парковці, а саме у складських приміщеннях, що там розташовуються. Як розповіли в екстрених службах агенції, на парковці вже почали вибухати автомобілі.
«Під дією високих температур стався вибух декількох машин на підземній парковці. Вона вся є охопленою вогнем», – зауважив співрозмовник ресурсу.
В результаті події постраждали дві особи, предає «Інтерфакс».

За словами джерел росЗМІ у службах технічного нагляду Московської області, можливими причинами загоряння могли стати «огріхи під час монтажу та недбалість із порушеннями правил пожежної безпеки» під час експлуатації електроустаткування на території одного зі складів. Правоохоронці розглядають і кримінальну причину пожежі.

До слова, ТЦ «Сінідіка» було відкрито в 2014 році після масштабної реконструкції. Спеціалізується він на продажу будівельних матеріалів і товарів для дому. Загальна площа торгового комплексу – 150 тисяч квадратних метрів, на якій розташовується близько тисячі магазинів, а підземний паркінг центру розраховано на 5200 машино-місць.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline