Скільки sекsу потрібно в твоєму віці?

Той, хто вже давно збагнув всі радощі інтимного задоволення, не раз задавався питанням: як часто потрібно займатися сексом, щоб бути здоровим?

На це питання спробували відповісти вчені з Інституту Кінсі, що спеціалізується на дослідженнях в області сексу, репродукції та підлоги.

Скільки разів потрібно займатися сексом

Світила медицини стверджують, що певною цифри немає. Однак середня кількість часу, проведеного за любовними втіхами, безпосередньо залежить від віку пари.

Люди, які перебувають у віковому проміжку між 18 і 29 роками, займаються сексом частіше всього — приблизно 2 рази в тиждень (або 112 статевих актів на рік).

 

Представники вікової категорії від 30 до 39 років займаються любов’ю трохи рідше — приблизно 1-2 рази на тиждень (або 86 раз у рік).

 

Пари, яким виповнилося 40-49 років, ще менше приділяють уваги сексуальним утіхам всього 1 раз в тиждень, а то і рідше (приблизно 69 раз у рік). Це пов’язано в першу чергу з частими стресами, турботами і хворобами пише my-world.in.ua.

Також вчені наполягають на тому, що від сексу можна отримати ряд переваг: одноразове заняття сексом в тиждень корисно для схуднення, дворазове — служить хорошою профілактикою простудних захворювань.

 

Триразове — корисно для серцево-судинної системи, чотири заняття любов’ю в тиждень надзвичайно корисні для шкіри.

Секс від 5 до 7 разів на тиждень сприяє поліпшенню світогляду та підвищення оптимізму.

Але це не означає, що потрібно все кинути і через силу займатися сексом щодня. Багато — не завжди добре! Важливо пам’ятати про якість.

Більшість сексологів, психологів і фізіологів сходяться на думці, що сексом можна займатися стільки, скільки хочеться. Головна умова — потрібно віддаватися пристрасті з коханою людиною. Тоді буде користь і для фізичного, і для психічного здоров’я.

Здоров’я всім нашим читачам і приємних моментів разом з улюбленими!

джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline