«Листи щастя» для водіїв стають все ближчими

В Україні вже незабаром введуть автономну систему автоматичної фіксації правопорушень на дорогах, пише ЗМІ, передає my-world.in.ua

Комунальне підприємство «Інформатика», що належить Київській міській адміністрації, оголосило тендер на закупівлю програмного забезпечення, яке дозволить автоматично виявляти більшість порушень правил дорожнього руху в місті — перевищення швидкості, проїзд на червоне світло або неправильну парковку.

Ці порушення фіксуватимуться і при наявності відповідного законодавства, за них в автоматичному режимі можуть виписуватися штрафи.

«МВС думає, що запуском «листів щастя» будуть займатися вони. Мінінфраструктури мріє про те ж, — пише на своїй сторінці в Фейсбук правозахисник Володимир Караваев. — А тим часом … семимильними кроками київська влада наближається до побудови автономної системи автоматичної фіксації правопорушень на дорогах, ретельно приховуючи це в додатках до тендерної документації».

Зокрема, 25 жовтня 2017 року буде проведено аукціон із закупівлі відповідного аналітичного програмного забезпечення і серверного устаткування.

Джерело Ukr.Media

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline