ПРАВООХОРОНЦІ ВІДКРИЛИ ТРЕТЄ ПРОВАДЖЕННЯ ПІСЛЯ КРИВАВОЇ ПОЖЕЖІ У ДИТЯЧОМУ ТАБОРІ В ОДЕСІ

До розслідування пожежі та загибелі дітей у спортивно-оздоровчому таборі «Вікторія» долучилися кращі працівники головного слідчого управління Нацполіції України та слідчі прокуратури Одеської області, що володіють досвідом розслідування пожеж.

Про це у прямому ефірі місцевої телекомпанії очільник Одеського головного управління Нацполіції Дмитро Головін, — пише Укрінформ.

За його словами, при розслідуванні «буде враховуватися різний ступінь тяжкості вчинення злочинів. Ніхто відповідальності не уникне, незалежно від рангу, звання та посад. Якщо винен — понесе відповідальність».

Наразі слідчі відкрили три кримінальних провадження за ознаками статей 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки), 366 (службове підроблення) та 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.

крім того, адвокат виховательки табору «Вікторія», яку було затримано, Олексій Чорний заявив, що вона не може бути відповідальною за жахливу пожежу в Одесі. Про це повідомляє «УП».

Адже Наталія Янчик з «Вікторії» звільнилася за місяць до пожежі – 10 серпня вона подала заяву на звільнення з 24 серпня. Тобто до моменту пожежі вона вже більше двох тижнів там не працювала. Та наказу про звільнення їй на руки не видали.

Наказом, яким на неї була накладена відповідальність, також вказується, що заступник директора табору повинна організувати проведення навчань, інструктаж. Наказ у 2017 році посилається на нормативно правовий акт, який уже був відмінений. Тобто це правила пожежної безпеки,
– заявив адвокат.

Чорний додав, що відповідальність за пожежну безпеку на виховательку було покладено «чисто формально».

 

Джерело

Facebook Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Inline
Inline